Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
65 філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції
 • Лазерхауз
 • Лазерне шліфування постакне
  (лазерний пілінг)

Лазерне шліфування постакне у Рівному

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Що таке постакне? Це дрібні рубці на шкірі, що з'являються після неправильного лікування вугрової хвороби. Мають вигляд ямок, нерідко – доволі глибоких. Через горбистий рельєф зовнішній вигляд шкіри погіршується, що може спровокувати психологічний дискомфорт. Самостійно від проблеми не позбутися: потрібна допомога фахівця. Лазерне шліфування постакне – це одна з найкращих процедур для розгладження рельєфу. У Рівному її можна зробити в Центрі лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Наші спеціалісти застосовують унікальну авторську методику, згідно з якою безпосередньо лазерне шліфування доповнюється мікрошліфуванням, термоліфтингом і хімічним пілінгом PRX-T33. Якщо на рубцевій тканині є судинний малюнок, його видаляють фотометодом. Цей етап передує лазерному шліфуванню рубців постакне.

Як працює методика?

Суть процедури наступна: в рамках одного сеансу фахівець поетапно застосовує такі методики:

 1. Мікрошліфування – усуває шар зроговілих клітин, що допомагає вирівняти рельєф. Проводиться унікальним косметологічним апаратом з вакуумними насадками, які мають ребристу поверхню. Вони не травмують шкіру, а діють делікатно та ефективно. Тривала реабілітація після мікрошліфування не потрібна.
 2. Термоліфтинг – це прогрівання різних шарів тканин з метою прискорення синтезу колагенових і еластинових волокон. Проводиться на багатомодульній платформі Lumenis M22 за допомогою IPL-насадки. Підвищує пружність.
 3. Фотовидалення судин – обов'язковий етап. Потрібен він лише тоді, якщо після терапії вугрової хвороби на шкірі залишились виражені капілярні сітки чи павутинки. Спеціаліст обробляє їх інтенсивними спалахами, тож кров всередині згортається, а стінки склеюються. Внаслідок цього судинний малюнок стає непомітним на поверхні шкіри.
 4. Лазерне шліфування особи постакне – здійснюється на унікальному фракційному модулі Resur FX. Завдяки особливому світлофільтру, що ділить світловий потік на велику кількість тонких променів, у шкірі пацієнта з'являються мікроскопічні канали. Організм, у свою чергу, реагує на це інтенсивним заміщенням нефункціональних клітин новими, здоровими. 
 5. Хімічний пілінг PRX-T33 – належить до серединних. Підвищує ефективність апаратних методик. Містить перекис водню, койєву і трихлороцтову кислоти. Діє на глибокі шари шкіри, не зачіпаючи верхні, тому не потребує тривалої реабілітації.

Якими перевагами володіє лазерне лікування постакне в Рівному?

 • Результативність – якщо пацієнт пройде рекомендований курс, то зможе позбавитись від 90% рубців постакне. Це дуже хороший результат, адже процедур, які можуть вирівняти рельєф повністю, не існує.
 • Безпечність – обладнання, яке ми використовуємо, сертифіковане за міжнародними стандартами. Послугу надають досвідчені спеціалісти, що суворо стежать за дотриманням міжнародних протоколів і регламентів.
 • Зручність – видалення постакне лазером проводиться без складної підготовки. Тривала реабілітація також не потрібна.
 • Гіпоалергенність – побічних ефектів немає.
 • Комфорт – сильного болю пацієнт не відчуває. У конструкції нашого лазера передбачена технологія постійного контактного охолодження, що зводить до мінімуму больові відчуття та надійно захищає шкіру пацієнта від перегрівання. Якщо в пацієнта низький больовий поріг, можна використати місцеву анестезію.

Показання

Лікування постакне лазером за авторською методикою наших спеціалістів підходить всім охочим зробити менш вираженими дрібні рубці та горбки на шкірі. Процедура не має обмежень за фототипом, віком і статтю пацієнта. Може проводитися в будь-яку пору року. Головна умова – відсутність протипоказань.

Яке обладнання використовується?

Усунути постакне у нашому Центрі можна оригінальним американським лазером Lumenis M22. Апарат вважається найкращим в лазерній косметології, про що свідчать результати численних досліджень в лабораторних умовах. Про результативність та безпечність для здоров'я свідчать міжнародні сертифікати якості, зокрема, FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США). Гнучка система налаштувань дозволяє успішно проводити процедуру на будь-якому фототипі, а вбудована технологія постійного контактного охолодження не дає шкірі пацієнта перегріватись та зводить до мінімуму больові відчуття.

Lumenis M22 – це багатофункціональна лазерна платформа. Її використовують не лише для боротьби з постакне, а й для омолодження шкіри, освітлення пігментації, видалення судинних сіток, пришвидшення росту волосся, блокування запалень при вугровій хворобі, лікування нігтьового грибка. шліфування розтяжок та рубців. Для цього в комплекті передбачені 3 насадки та набори світлофільтрів.

З яких етапів складається сеанс?

Процедура проводиться за стандартним алгоритмам і складається з таких кроків:

 1. Видалення пилу, себуму і поверхневих забруднень, а при необхідності – і декоративної косметики;
 2. Дезінфекція «Хлоргексидином»;
 3. Мікрошліфування;
 4. Термоліфтинг (по гелю);
 5. Фотовидалення судин, якщо є така необхідність;
 6. Локальн знеболення;
 7. Шліфування постакне лазером;
 8. Пілінг PRX-T33;
 9. Очищення шкіри від пілінгу;
 10. Повторне протирання антисептиком;
 11. Нанесення засобу для прискорення регенерації;
 12. Застосування сонцезахисного крему з фізичними компонентами, якщо ділянка відкрита.

Яких чекати результатів?

Видалення постакне лазером за нашою авторською методикою дає максимальний результат, якщо пройти повний курс. Усувається до 90% дрібних рубців, рельєф помітно вирівнюється, колір шкіри наближається до природного. Також звужуються пори і нормалізується виділення себуму.

Скільки коштує послуга в Рівному?

Ціни на видалення постакне лазером з пілінгом PRX-T33 у Рівному вказані в таблиці внизу сторінки і в загальному прайс-листі Центру. Актуальні знижки та інші вигідні пропозиції шукайте в блоці «Акції». Консультація фахівця безкоштовна. Щоб отримати відповіді на додаткові питання та записатись на прийом, зв'яжіться з нами через форму на сайті або скористайтесь контактним телефоном.

Яка тривалість курсу?

Середній курс складається із 2-4 сеансів з інтервалом 1 місяць.

Тривалість ЛАЗЕРНА ШЛІФОВКА ПОСТАКНЕ (ЛАЗЕРНИЙ ПІЛІНГ)
(Lumenis M22, модуль Resur FX)
Вартість
2 год 30 хв Лазерна шліфовка постакне + PRX-T33 (лазерний пілінг + PRXT-33) - обличчя 5800 грн
2 год Лазерна шліфовка постакне + PRX-T33 (лазерний пілінг + PRXT-33)
Категорія 1 (від 10 см2 до 200 см2)
5200 грн
2 год 30 хв Лазерна шліфовка постакне + PRX-T33 (лазерний пілінг + PRXT-33)
Категорія 2 (від 201 см2 до 400 см2)
6700 грн
10 хв Лазерна шліфовка постакне (1 см2) + PRX-T33 850 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Тривалість процедури вказано з урахуванням консультації

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014