Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
65 філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лазерне видалення рубців і шрамів у Рівному

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Шрами та рубці з'являються після загоєння ран. Бувають атрофічними (у вигляді ямки), нормотрофічними (на одному рівні зі шкірою), гіпертрофічними (сильно виступають над нею, мають рвані краї). До появи шрамів призводять порізи, проколи, опіки, дерматологічні захворювання, укуси тварин і комах. Як від них позбавитись? Запишіться на нашу комплексну процедуру видалення шрамів у Рівному. Спеціалісти «Лазерхауз» розробили унікальну авторську методику, яка передбачає поетапне застосування 4-5 методик в рамках одного сеансу. Якщо пройти рекомендований курс, усунеться до 90% рубцевої тканини. Це дуже хороший результат, адже процедур, що можуть розгладити шкіру повністю, не існує!

Як працює методика?

Видалення шрамів на обличчі та тілі у нашому складається з таких процедур, що проводяться в межах одного сеансу:

 1. Мікрошліфування – це делікатне відлущування верхнього шару клітин з метою вирівнювання рельєфу. Не травмує шкіру, тому тривалої реабілітації не потребує. Болю пацієнт не відчуває.
 2. Термоліфтинг – так називають прогрівання різних шарів тканин лазером, щоб прискорити вироблення колагену і еластину – основних структурних білків шкіри.
 3. Фотовидалення судин – етап необов'язковий. Його проводять лише тоді, якщо в зоні рубця є судинний малюнок. Під дією лазера проблемні капіляри склеюються, тож кров перестає в них надходити і вони стають непомітними на шкірі.
 4. Лазерне (фракційне) шліфування шрамів – це обробка зони сотнями тонких променів, що призводить до появи мікроскопічних каналів та активного заміщення старих недієздатних клітин новими молодими. 
 5. Пілінг PRX-T33 – хімічний пілінг, який не впливає на верхній шар шкіри, а діє відразу на середні, а тому не викликає сильного лущення та не потребує тривалого відновлення. Посилює ефект від апаратних процедур.

Які переваги має лазерне видалення рубців з пілінгом PRX-T33?

 • Найкраще обладнання у світі – процедура проводиться на оригінальному американському апараті Lumenis M22, сертифікованому за стандартами FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США).
 • Висока результативність – повний курс дозволяє видалити до 90% рубцевої тканини. Такий ефект пояснюється поєднанням кількох найкращих методик в рамках однієї процедури.
 • Зручність – лазерне видалення шрамів не потребує складної домашньої підготовки і тривалої реабілітації.
 • Безпечність – послугу надають дипломовані спеціалісти, що мають багатий практичний досвід та суворо стежать за дотриманням міжнародних протоколів.
 • Універсальність – процедура підходить жінкам та чоловікам різного віку з будь-яким фототипом.
 • Гіпоалергенність – побічних ефектів немає.

Показання

Кому підійде видалення шрамів лазером + пілінг PRX-T33? Усім охочим позбавитись від атрофічних та нормотрофічних рубців. Процедура підходить навіть власникам чутливої шкіри. Основна умова – відсутність протипоказань. Спеціаліст виключає можливі обмеження на попередній консультації.

Обладнання для лазерного шліфування рубців

Ми проводимо процедуру на M22. Це найкраща багатомодульна платформа у світі. Виробник – знаменита американська компанія Lumenis. Апарат має 3 насадки, що дозволяє використовувати його для боротьби з різними проблемами: рубцями, стріями, зморшками, пігментацією, куперозом, грибком нігтів, вугровою хворобою. Під час нашої процедури використовуються модуль IPL (термоліфтинг і фотовидалення судин) та фракційна насадка Resur FX. Остання оснащена особливим світлофільтром, що ділить світловий потік на сотні тонких променів. 

Lumenis M22 – безпечне для здоров'я обладнання. Про це свідчать результати численних лабораторних досліджень та міжнародні сертифікати якості, зокрема, FDA. В конструкції платформи передбачена технологія постійного контактного охолодження, завдяки якій шкіра пацієнта захищена від перегрівання та опіків. Крім цього, вона мінімізує неприємні відчуття, роблячи процедуру максимально комфортною.

З яких етапів складається сеанс?

Щоб усунути шрам лазером, спеціаліст мусить бути впевнений у відсутності протипоказань. Для цього він проводить консультацію перед процедурою. Фахівець оглядає проблемну зону, вивчає анамнез, з'ясовує фототип, видає пацієнту захисні окуляри, підбирає найефективніші параметри обладнання. Під час сеансу він суворо стежить за дотриманням міжнародного протоколу. Так, спочатку ділянка очищається від себуму, пилу і поверхневих забруднень. Якщо процедуру проводять на обличчі, то при необхідності знімається декоративна косметика. Зону протирають «Хлоргексидином» і поетапно проводять апаратні процедури: мікрошліфування, термоліфтинг, а якщо є відповідні показання – то й фотовидалення судин. Далі зону знеболюють і здійснюють фракційне шліфування ResurFX.

Завершивши апаратну обробку, спеціаліст наносить пілінг PRX-T33. Через деякий час залишки пілінгу знімають і протирають зону «Хлоргексидином». У кінці сеансу використовується засіб для прискорення регенерації. Пацієнт також отримує рекомендації щодо домашнього догляду за зоною.

Зверніть увагу: спеціаліст може порекомендувати поєднувати лазерне видалення шрамів з курсом ін’єкцій препарату Hyalual («Гіалуаль»). Вводять його за 10-14 днів до основної процедури. Основні біоактивні компоненти – гіалуронова кислота і сукцинат. Завдяки їм підтримується оптимальний баланс вологи, підвищується активність фібробластів, відновлюється пружність шкіри. Препарат також володіє антиоксидантними властивостями.

Яких чекати результатів?

Видалення шрамів лазером + пілінг PRX-T33 у нашому Центрі гарантує максимальний результат, якщо пацієнт проходить повний курс процедур. Його тривалість підбирається індивідуально. Так, після його завершення усувається до 90% шраму. Колір шкіри в цій зоні наближається до природного, пружність підвищується.

Вартість послуги у Рівному

Цікавлять ціни на видалення шрамів лазером + PRX-T33 у Рівному? Детальні розцінки шукайте в таблиці під описом і в загальному прайс-листі нашого Центру. Консультацію ми надаємо безкоштовно. Актуальні знижки та інші вигідні пропозиції шукайте в розділі «Акції». Отримати відповіді на додаткові питання або записатись на прийом можна за контактним телефоном чи через форму зворотного зв'язку.

Скільки сеансів потрібно?

6-10 процедур з інтервалом 1-2 місяці


Тривалість Лазерне видалення рубців і шрамів
(Lumenis М22 модуль Resur FX)
Вартість
2 год Лазерне видалення рубців і шрамів + PRX-T33
Категорія 1 (від 10 см2 до 200 см2)
4800 грн
2 год 30 хв Лазерне видалення рубців і шрамів + PRX-T33
Категорія 2 (від 201 см2 до 400 см2)
5950 грн
10 хв Лазерне видалення рубців і шрамів (1 см2) + PRX-T33 850 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Тривалість процедури вказана з урахуванням консультації

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014