Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

-25%

ВЕСНЯНЕ ОНОВЛЕННЯ
ВАШОЇ КРАСИ
Знижки на волюмізацію та біоревіталізацію

Детальніше

NEW!

лазер VBEAM PERFECTA
ВІД CANDELA (США)
Єдиний лазер в Україні, який здатен
видалити складні судинні патології

ДетальнішеЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
ВЕРХНЬОЇ ГУБИ

за донат 100 грн

Детальніше

-20%

ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
при оплаті наперед від 5-ти сеансів

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

Детальніше

-40%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Лазерне видалення невуса Ота і Беккера дітям у Рівному

  • До

   Після

   До

   Після

Невус Ота - це дерматологічне захворювання, яке проявляється нетиповою пігментацією на ділянці щік або верхньої щелепи. Це утворення може мати великий розмір і мати синьо-сірий або сланцево-коричневий колір. Якщо порівняти звичайні родимі плями або пігментацію, то особливість невуса Ота полягає в тому, що пігментні клітини - меланоцити - розташовуються в глибших шарах шкіри, а не в епідермісі. Шкірний невус Беккера, натомість, є безпечним утворенням на шкірі з низьким ризиком переходу в меланому. Причинами розвитку цієї патології можуть бути спадкові передумови, аномалії внутрішньоутробного розвитку та аутоімунні захворювання. Основним симптомом невуса Беккера є поява темних плям на тулубі та руках, які мають густий волосяний покрив.

У Центрі лазерної косметології «Лазерхауз» в Рівному є можливість провести безпечну і неінвазивну процедуру видалення невусів Ота і Беккера у дітей за допомогою чеського лазера Alvi Prague TL-700. Центр забезпечує висококваліфікованих фахівців, які суворо дотримуються медичного протоколу освітлення пігментації. Це гіпоалергенна процедура, яку можна проводити з перших днів життя дитини.

quasar-tl-700.jpg

ЧОМУ ПІКОСЕКУНДНИЙ ЛАЗЕР TL-700 ALVI PRAGUE ЕФЕКТИВНИЙ?

Лазерний апарат TL-700 Alvi Prague є найбільш ефективним засобом видалення пігментації на шкірі різного походження. Це завдяки його коротким пікосекундним імпульсам, які є найточнішими та найкоротшими серед усіх лазерних пристроїв. Його ефективність вп'ятеро вища, ніж у інших пристроїв, що робить його популярним вибором для видалення пігментації на шкірі дітей. Також використання TL-700 Alvi Prague є безпечним і повністю виключає ускладнення після процедури.

Цей лазерний апарат генерує світлові хвилі різних діапазонів, що дає змогу видалити невус навіть з глибоких шарів дерми. Він діє фотомеханічно, руйнуючи меланін на мікроскопічні частинки, які виводяться з організму через лімфатичну систему. TL-700 Alvi Prague є ідеальним вибором для видалення пігментації на шкірі дітей, особливо при видаленні невусів Ота і Беккера, де пігментація залягає в глибоких шарах шкіри.

Щоб забезпечити максимальний комфорт процедури, фахівці використовують спеціальний апарат Cryo Strong, який оснащений системою охолодження холодним повітрям. Це допомагає уникнути больових відчуттів і дискомфорту під час процедури, забезпечуючи безпеку використання TL-700 Alvi Prague. Якість цього лазерного апарату підтверджена міжнародними та українськими сертифікатами якості, що гарантує ефективність і безпеку процедури для дітей.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО ВИДАЛЕННЯ НЕВУСІВ ОТА І БЕККЕРА В «ЛАЗЕРХАУЗ»

Переваги лазерного видалення невусів Ота і Беккера в Центрі «Лазерхауз» дуже значні:

 1. Фахівці Центру мають дипломи міжнародного рівня і мають досвід роботи з чеським лазером Alvi Prague TL-700.
 2. Обладнання має міжнародні сертифікати якості і оснащене системою контактного охолодження, що дозволяє проводити процедуру безпечно навіть на дитячій шкірі та в періорбітальній зоні.
 3. Відновлювальний період після процедури не викликає ускладнень і побічних ефектів, тому що лазер не завдає опіків і не пошкоджує шкіру.
 4. Технологія енергетичних імпульсів дозволяє проводити процедуру швидше і ефективніше, скорочуючи тривалість курсу лікування.
 5. Лазер можна використовувати в будь-яку пору року, тому що він не підвищує фоточутливість шкіри.
 6. Це неінвазивна процедура, яка не порушує цілісність епідермісу і не спричиняє ризиків, пов'язаних із посттравматичною пігментацією, потраплянням інфекції або ефектом «марлевої шкіри».
 7. Процедура майже безболісна, оскільки вплив лазера є фотомеханічним.
 8. Методика універсальна і не має вікових обмежень, що дозволяє проводити процедуру навіть у немовлят.
 9. Кожному пацієнту гарантовано індивідуальний підхід фахівців Центру.

ЯК ПРОХОДИТЬ СЕАНС ВИДАЛЕННЯ НЕВУСІВ ДІТЯМ В РІВНОМУ?

Процедура видалення невусів проводиться за таким протоколом:

 1. Очищення і знезараження шкіри;
 2. Пацієнт надягає захисні окуляри, а фахівець проводить тестування для визначення чутливості та підбору оптимальної інтенсивності роботи апарату;
 3. Безпосередній вплив лазера на невус;
 4. Повторна дезінфекція шкірного покриву;
 5. Нанесення регенерувального засобу;
 6. Фахівець надає рекомендації щодо догляду за обробленими ділянками шкіри вдома.

Важливо пам'ятати, що будь-яка пігментація може посилюватися через вплив прямих сонячних променів, тому після процедури рекомендується використовувати сонцезахисні засоби з фактором захисту не менше 50 SPF. Фахівці Центру також можуть дати рекомендації щодо догляду за шкірою після процедури, щоб забезпечити найкраще відновлення шкіри та запобігти можливим ускладненням.

ЯКЕ ОБЛАДНАННЯ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ПІД ЧАС ПРОЦЕДУРИ В РІВНОМУ?

В Центрі в Рівному для проведення процедури використовується кольоровий лазер Vbeam Perfecta від Candela, який має в собі технологію мікроімпульсів та систему динамічного охолодження DCD. Технологія мікроімпульсів забезпечує більш ефективну коагуляцію судин та зменшує ризик зміни пігментації шкіри завдяки зниженню розігріву шкіри. Випромінювання на судину подається у вигляді пакетів, що складаються з коротких мікроімпульсів. Це дозволяє розширити можливості боротьби з невусами. Система динамічного охолодження DCD забезпечує безпосереднє охолодження шкіри до, під час і після лазерного впливу, що робить процедуру більш комфортною та безпечною для пацієнта.

ВАРТІСТЬ ЛАЗЕРНОГО ВИДАЛЕННЯ НЕВУСІВ ОТА І БЕККЕРА ДІТЯМ В РІВНОМУ

Ціни на процедуру лазерного видалення невусів Ота та Беккера для дітей в Рівному залежать від розміру новоутворення та кількості необхідних світлових імпульсів і наведені в таблиці нижче, а також на відповідній сторінці на сайті клініки. Консультація косметолога проводиться безкоштовно, а прийом онколога оплачується окремо. Для запису на сеанс можна зателефонувати в клініку або скористатися формою зворотного зв'язку на сайті.

СКІЛЬКИ ПРОЦЕДУР ПОТРІБНО ПРОЙТИ ДЛЯ ПОВНОГО ВИДАЛЕННЯ ДЕФЕКТУ?

Кількість процедур, необхідних для повного видалення дефекту, залежить від багатьох факторів, таких як розмір дефекту, глибина розташування, стан шкіри та індивідуальні особливості кожного пацієнта. Конкретну кількість процедур визначає кваліфікований фахівець відповідно до результатів огляду на консультації. Зазвичай, для досягнення позитивного результату рекомендується пройти від 4 до 6 сеансів видалення.

Тривалість Видалення невуса Ота/Беккера (Alvi-Prague) Вартість
40 хв
Видалення невуса Ота/Беккера (до 20 імпульсів)
1000 грн
40 хв Alvi-prague невуса Ота/Беккера
Категорія 1 (від 1 до 1000 імпульсів)
4000 грн
60 хв Alvi-prague невуса Ота/Беккера
Категорія 2 (від 1001 до 2500 імпульсів)
7000 грн
1 год 30 хв Alvi-prague невуса Ота/Беккера
Категорія 3 (від 2501 до 6000 імпульсів)
11000 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація - безкоштовна
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання

Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014