Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
65 філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лазерне шліфування у Рівному

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Лазерне шліфування - унікальна методика у сфері сучасної косметології, що дозволяє омолодити шкіру та назавжди позбутися ряду її дефектів. Процедура сприяє усуненню перших ознак старіння, розгладженню рубців та шрамів, зменшенню гіперпігментації. Глибока дія лазера на верхні та середні шари шкіри забезпечує стійкий результат. Промінь впливає на клітини епідермісу, делікатно прогріваючи тканини дерми. Лазерне шліфування забезпечує активний синтез колагену й еластину, покращує процеси регенерації і створює ефект ліфтингу. Процедура помітно вирівнює тон та рельєф обличчя, що набуває здорового, естетичного вигляду.

Послуги лазерної корекції рубців у центрі «Лазерхауз» відбуваються з використанням оригінального американського апарату Lumenis M22. Інноваційна новинка у сфері високоефективних лазерних систем - обладнання преміум-класу, що схвалене та сертифіковане в Україні. Дотримання міжнародного протоколу під час проведення сеансів та кваліфікована медична діагностика лікарів - гарант якості і безпеки.

Переваги обладнання LUMENIS M22 для лазерного шліфування рубців

Апарат оснащений унікальним фракційним модулем Resur FX, а також особливим світлофільтром, що дозволяє підібрати індивідуальні налаштування, залежно від проблеми. Прицільний та безпечний розподіл енергії передбачає ефективну обробку проблемної ділянки. Оновлений діапазон комбінацій форми, розміру та щільності фракційної плями сприяє проникненню променів на мінімальну глибину та забезпеченню вражаючої дії на різних ділянках шкіри.

Принцип роботи фракційної насадки RESUR FX

Встановлений модуль RESUR FX характеризується фракційним впливом. Промені лазера утворюють мікротермальні зони на поверхні шкіри, стимулюючи виділення медіатора запалення. Процедура активує фібропласти, стимулює процеси оновлення клітин, регулює водно-ліпідний баланс та сприяє ремоделюванню епідермісу. Технологія забезпечує продуманий алгоритм проникнення променів, забезпечує більший час релаксації, порівняно зі штампуючим чи послідовним скануванням. Делікатна дія лазера не травмує шкіру, зменшуючи ризик виникнення почервонінь чи набряків після лікування. Конструкція апарату передбачає постійне контактне охолодження протягом процедури.

Чому варто обрати «Лазерхауз» у Рівному?

Унікальні технології мультиімпульсів дозволяють безпечно, швидко та безболісно досягти вражаючого результату вже після декількох сеансів. Процедура лазерного шліфування сприяє усуненню гемангіом, шрамів та рубців від акне, лікуванню пігментації та ефективному освітленню шкіри. Функції апарату дозволяють:

 • покращити мікроциркуляцію крові та лімфи;
 • звузити пори та ущільнити дерму;
 • активізувати обмінні процеси в клітинах, забезпечивши зменшення запальних процесів;
 • підвищити опір епідермісу зовнішнім факторам та покращити захисні властивості шкіри.

Крім того, фракційне шліфування та видалення дефектів не потребує тривалої підготовки. Серед головних переваг процедури - максимальний комфорт під час сеансу за рахунок дбайливої дії променів та охолоджуючої технології, що запобігають виникненню больових відчуттів та опіків. Гіпоалергенна дія американського апарату LUMENIS M22 з рядом бактерицидних властивостей дозволяє уникнути побічних ефектів та пришвидшити реабілітацію. Гнучка система налаштувань спрощує підбір оптимальних параметрів для досягнення найбільш ефективного фінішу. Безпека послуги - важливий нюанс у роботі фахівців «Лазерхауз». Кваліфікований лікар-комбустіолог проводить ретельну діагностику та оцінку пошкоджень шкіри, узгоджуючи індивідуальний курс лікування для кожного пацієнта.

Видалення рубців лазером LUMENIS M22

Утворення рубцевої тканини внаслідок травм шарів епідермісу часто призводить до несприйняття зовнішності. Лазерне видалення рубців сприяє ефективному усуненню недоліків. Косметологічна корекція дефектів дозволяє позбутися до 90% пошкоджень. Шліфування нормотрофічних рубців, як правило, потребує найменшої кількості лікувальних сеансів. Такий вид рубців естетично менше візуалізується на шкірі, не виходячи за ділянки травмованої дерми. Це зазвичай тонкі, бліді шрами, що можуть виникати навіть після загоєння дрібних ран чи висипань.

Атрофічні рубці локалізуються нижче рівня шкіри, утворюючись внаслідок порушення білкової структури епідермісу та змін в процесі утворення колагенових волокон. Найчастіше дефекти цього типу з'являються після постакне, травм та запалень. Поява келоїдних рубців на шкірі потребує особливого лікування. Особливість утворення дефектів полягає в їх схильності до виходу за межі впливу зовнішнього травматичного чинника.

Як проходить сеанс лазерного шліфування?

Початок лікувальної процедури розпочинається виключно після проходження пацієнтом консультації, огляду та оцінки поточного стану ділянки шкіри. Лікар детально ознайомлюється із запитом пацієнта, вивчає анамнез та виключає можливі протипоказання. Підібравши параметри лазера, відбуваються:

 • очищення шкіри від поверхневих забруднень та себуму;
 • обробка ділянки антисептичним засобом та початок мікрошліфування;
 • термоліфтинг і фотовидалення судин в зоні дефекту;
 • локальне знеболення;
 • фракційне шліфування і пілінг дерми;
 • повторна дезінфекція та нанесення засобів для прискорення процесу природної регенерації.

Вартість послуги лазерного шліфування в «Лазерхауз»

Вартість процедури лазерного видалення недоліків шкіри залежить від складності лікування і затверджена в загальному прайс-листі. Актуальні знижки для постійних пацієнтів та оновлений ряд вигідних пропозицій - переваги «Лазерхауз». Тривалість сеансу включає консультацію з фахівцем. Вибір методу видалення дефектів шкіри та визначення видів рубців відбуваються індивідуально на очному огляді. Доступні ціни, висока якість та досвід лікарів у сфері естетичної косметології подарують вам омріяний візуал та здорову шкіру.

Тривалість Лазерне видалення рубців і шрамів
(Lumenis М22 модуль Resur FX)
Вартість
2 год Лазерне видалення рубців і шрамів + PRX-T33
Категорія 1 (від 10 см2 до 200 см2)
4800 грн
2 год 30 хв Лазерне видалення рубців і шрамів + PRX-T33
Категорія 2 (від 201 см2 до 400 см2)
5950 грн
10 хв Лазерне видалення рубців і шрамів (1 см2) + PRX-T33 850 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація – безкоштовна
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!
Додати коментар

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014