Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  ВЕРХНЬОЇ ГУБИ

  за донат 100 грн

  Детальніше

 • -20%

  ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
  при оплаті наперед від 5-ти сеансів

  Детальніше

 • NEW

  ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Лазерне видалення родимих плям у Рівному

rod_pyatno.jpg

На жаль, не у всіх людей природою задана доглянута і сяюча шкіра з рівним тоном. Проте багато хто мріє про таку шкіру і прагне до її поліпшення, щоб більше не відчувати дискомфорт. Адже стан шкіри є відображенням нашого здоров'я. Родимки і плями на шкірі можуть надавати особливого характеру нашому зовнішньому вигляду. Однак такі відмінні риси можуть спричиняти психологічний дискомфорт, особливо якщо розташовані на відкритих ділянках тіла, наприклад на обличчі, шиї або руках. Якщо Ви хочете видалити родимки або плями на шкірі, варто звернутися до досвідченого фахівця.

Центр лазерної косметології «Лазерхауз» у Рівному пропонує своїм пацієнтам унікальну можливість видалення родимок і плям на обличчі й тілі за допомогою сучасного та ефективного лазерного обладнання.

Лазер TL-700 від Alvi Prague - одне з найефективніших рішень для видалення родимих плям

Центр «Лазерхауз» використовує сучасний пікосекундний лазер TL-700 від ALVI PRAGUE (Чехія) для видалення родимих плям. Він видаляє меланін у клітинах шкіри, не пошкоджуючи їхню структуру, що дає змогу обійтися без реабілітації та відновного періоду. Лазер працює на принципі коротких і суперточних імпульсів, які глибоко проникають у шкіру і поглинаються меланіном, що руйнує пігментну пляму і освітлює ділянку шкіри після першого сеансу. Процедура безболісна, а холодний потік повітря Cryo Strong забезпечує комфорт для пацієнта. TL-700 Alvi Prague рекомендується для осіб старше 18 років.

Головні переваги видалення родимих плям у Центрі «Лазерхауз»

Центр пропонує не тільки сучасне і комфортне обладнання, а й кваліфікованих фахівців з медичною освітою і досвідом роботи в галузі апаратної косметології та лікування різних дефектів шкіри. Кожен пацієнт проходить індивідуальну консультацію, що охоплює діагностику та анамнез, для розробки персоналізованого підходу. Процедура видалення родимих плям за допомогою лазера ALVI-PRAGUE є малотравматичною і не супроводжується рубцюванням шкіри. Крім того, період відновлення невеликий. Центр використовує сертифіковане обладнання, що гарантує якість процедури. Видалення родимих плям за допомогою лазерної терапії доступне для пацієнтів різного віку та розмірів плям у будь-якій зоні тіла.

quasar-tl-700.jpg

Як видаляють родимі плями у Центрі «Лазерхауз» у Рівному?

У Рівному процедура видалення родимих плям лазером починається з консультації з онкологом Центру. Лікар проводить первинний огляд і оцінює проблемну ділянку, збирає анамнез і виключає можливі протипоказання. Після цього апаратний фахівець проводить процедуру, дотримуючись певного алгоритму:

 1. Спочатку відбувається налаштування параметрів лазера і видача захисних окулярів пацієнту. 
 2. Потім проводиться очищення шкіри від бруду і себума, і починається лазерна обробка родимої плями. 
 3. Після процедури наноситься регенеруючий засіб, а пацієнту даються рекомендації щодо догляду за шкірою в домашніх умовах.

Апарат для видалення у Рівному

Лазерне видалення родимих плям у Центрі «Лазерхауз» у Рівному проводиться на чеському пікосекундному лазері нового покоління TL-700 від Alvi Prague. Цей апарат забезпечує безболісну й ефективну процедуру завдяки ультракоротким імпульсам різної довжини хвиль, які руйнують глибокий пігмент. Вартість лазерного видалення родимих плям залежить від їхнього розміру та кількості імпульсів лазерного апарату. Додаткова система охолодження Cryo Strong забезпечує комфортний стан пацієнта під час сеансу. Пацієнтам надається індивідуальний підхід і попередня консультація з онкологом для оцінки проблемної ділянки та виключення можливих протипоказань. Після очищення шкіри від бруду і себума, родиму пляму лазерно обробляють, а потім наносять регенеруючий засіб.

Видалення родимих плям у Рівному: ціна

Вартість процедури можна дізнатися з прайс-листа на сайті, а також за контактним телефоном, вказаним на сайті. Актуальні знижки та вигідні пропозиції можна знайти в розділі «Акції».

Тривалість Видалення родимої плями (Alvi-Prague) Вартість
40 хв
Видалення родимої плями (до 20 імпульсів)
1000 грн
40 хв Alvi-Prague родимої плями
Категорія 1 (від 1 до 1000 імпульсів)
4000 грн
60 хв Alvi-Prague родимої плями
Категорія 2 (від 1001 до 2500 імпульсів)
7000 грн
1 год 30 хв Alvi-Prague родимої плями
Категорія 3 (від 2501 до 6000 імпульсів)
11000 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація - безкоштовна
Вiдгуки та питання: 0
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014