• ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС
  В ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ
  ЗА ПОПЕРЕДНІМ
  ЗАПИСОМ

 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ
  ЛИШЕ 100 грн

  Детальніше • ГУБИ-БАНТИ
  У ПОДАРУНОК!
  Оплатіть 3 процедури Profhilo
  або 3 процедури Radiesse
  та отримайте Губи-Банти у подарунок!

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Обладнання Лазерхауз у Рівному

Сьогодні нам ставлять запитання: яке устаткування краще і чому?...

Перш ніж піддавати пацієнтів будь-якому впливу, ми повинні бути впевнені, що обладанання безпечне, ефективне і просто найкраще! Сьогодні ми проводимо своє незалежне тестування всіх можливих нових апаратів і знаємо, що потрібно для досягнення бажаного результату! Зараз ми зібрали в наших Центрах найкраще обладнання в світі під одним дахом. Від лазерної епіляції до видалення рубців і шрамів, від ультразвукових чисток до видалення судин, будьте впевнені - ми використовуємо найкраще, не ризикуючи Вашою довірою. Розрахунок на якісний довговічний результат - наш підхід до вибору обладнання.

І ми з радістю розповімо Вам про найсерйозніші апарати, які ми використовуємо в нашій роботі

«На сьогоднішній день не існує такої сфери, як косметологія, без лазерної та апаратної методик в цілому!» -

Думка косметологів Центрів «Лазерхауз».
 • JOULE компании Sciton

  Lumenis Light Sheer ET вважається найкращим обладнанням для видалення небажаного волосся, що містить пігмент. Ця модель діодного лазера бореться як з тонким пушком, та і з жорстким покривом. За умови проходження повного курсу можна усунути до 90% фолікулів. Обладнання використовується і для інших завдань, зокрема омолодження шкіри, лікування акне, усунення судинних сіток та зірочок.

  Виробник Light Sheer ET – відома компанія Lumenis (США). Завдяки гнучкій системі налаштувань лазер працює з усіма фототипами. Він пройшов сертифікацію FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США) та численні дослідження в лабораторних умовах, які підтвердили ефективність і безпечність. У конструкції апарата передбачена технологія контактного охолодження, що захищає шкіру від перегрівання та робить процедуру максимально комфортною для пацієнта.

  На цьому обладнанні проводяться такі процедури:

  • Лазерна епіляція «Золотий стандарт»;
  • Лазерна епіляція «Ексклюзив»;
  • Лазерне омолодження;
  • Лазерне лікування акне;
  • Лазерне видалення судин.
 • JOULE компании Sciton

  HydraFacial – це інноваційний косметологічний апарат із США. На ньому проводитьться комплексна чистка, мікрошліфування, гідромеханопілінг тощо. Це єдине обладнання, за допомогою якого за одну процедуру можна видалити глибокі забруднення, зволожити, оздоровити та підтягнути шкіру. Про унікальну технологію світ почув у 2006 році. Сьогодні HydraFacial MD активно застосовують в 83 країнах. Про високу результативність та безпечність свідчить наявність міжнародних сертифікатів FDA, ISO 13485.

  HydraFacial працює за запатентованою технологією Vortex-Fusion. Вона поєднує 3 методи для досягнення максимального результату: механічну ексфоліацію, мультифункціональні сироватки та вакуумну дію. Під час процедури застосовуються одноразові стерильні насадки HydroPeel з ребристою поверхнею, що акуратно видаляють зроговілий шар клітин. Одночасно в насадку поставляється активна сироватка, яка поліпшує живлення шкіри.

  На цьому обладнанні проводяться такі процедури:

  • Комплексная чистка HydraFacial
  • Гідромеханопілінг
  • PERK-cистема для догляду за шкірою біля очей
  • Мікрошліфування
 • JOULE компании Sciton

  Система Syneron eLight – це багатофункціональна платформа, яка підтримує до 5 простих у використанні аплікаторів з можливістю легкого перемикання на необхідний. Завдяки цьому значно скорочується час проведення процедури.

  Syneron eLight – це апарат, який поєднує в собі дію інтенсивного пульсуючого світла та радіохвилі. Він має різні насадки, які, в залежності від довжини хвилі, діють на різні проблеми: пігментні плями, купероз, бактерії, що викликають вугрову хворобу. Таким чином, ми можемо видаляти як судини на обличчі, так і пігментацію, а також лікувати акне, омолоджувати і підтягувати шкіру. Цей апарат дозволяє ефективно, безпечно і з максимальним комфортом для пацієнта проводити процедури і демонструвати прекрасний результат.

  НА ЦЬОМУ ОБЛАДНАННІ МОЖНА РОБИТИ ТАКІ ПРОЦЕДУРИ:

  • Термоліфтинг
  • Фотовидалення судин
  • Фотоомолодження шкіри
  • Лазерне лікування нігтьового грибка
  • Фототерапія вугрової хвороби
  • Фотовидалення пігментних плям
 • JOULE компании Sciton

  Короткоімпульсний неодимовий лазер Q-switch вважається найкращим сучасним лазерним апаратом для видалення татуювань і перманентного макіяжу.

  Довжина хвилі становить 1064 нм. Вона використовується для виведення чорних, темно-синіх та темно-зелених відтінків. Завдяки спеціальному подвоювачеві частоти апарат також працює на довжині хвилі 532 нм, що дозволяє виводити червоні, помаранчеві та жовті відтінки.

  Татуаж ідеально виводиться за допомогою даного лазера!

  Неодимовий лазер Q-switch виводить татуювання без рубців і шрамів. Для повного виведення більшості татуювань потрібно 4-6 сеансів. Для усунення великих зображень може бути необхідно більше 10 сеансів. Для видалення або корекції татуажу зазвичай достатньо 1-2 сеансів.

  Короткоімпульсний неодимовий лазер Q-switch сьогодні вважається «Золотим стандартом»у сфері видалення татуювань і татуажу.

  На цьому обладнанні проводиться:

  Видалення татуювань і татуажу

  «Татуювання і татуаж дуже складно піддаються виведенню. Це тривалий та кропіткий процес. Тому звертатися за допомогою потрібно до професіоналів! Однак для виведення тату мало бути просто хорошим лікарем-естетистом із золотими руками, потрібно мати хороше обладнання в цих руках! Неодимовий лазер Q-switch однозначно найкращий лазер для вирішення таких завдань!»

  Лікар-косметолог, естетист
  Гребченко Катерина Миколаївна
 • JOULE компании Sciton

  LPG-масаж обличчя та тіла проводиться на апараті 8-го покоління LPG Cellu M6 Endermolab (Франція). Це інноваційне обладнання, яке допомагає впоратися з різними косметологічними проблемами. Під час процедури насадка з вакуумом захоплює шкірну складку, а ролики розминають її разом з тканинами. Це сприяє розгладженню целюліту, спалюванню жиру, виведенню токсинів і зайвої рідини з тканин. LPG-масаж можна проводити по всьому тілу, навіть на обличчі. Для обличчя та тіла використовуються різні насадки. Параметри обладнання підбираються фахівцем індивідуально для кожного клієнта, в залежності від особливостей організму, стану шкіри і бажаного результату.

  На цьому обладанні проводиться:

  • LPG-масаж обличчя
  • LPG-масаж тіла
?>
 • На цій сторінці поки немає відгуків Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.