• ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ ВСЬОГО199 ГРН

  Детальніше

 • -25%


  ДЛЯ НОВАЧКА! Знижка для нових клієнтів
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше • Дорогі клієнти,
  будьте пильними!
  Не купуйте продукцію в
  неперевірених джерелах!

  Детальніше

 • NEW!
  Новітній лазер M22 (США)
  Отримуйте ще більше
  від процедур
  лазерної косметології! • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Відгуки у Рівному

 • Микола
  Дуже переживав, що випадає багато волосся. Тетяна Антонівна Виговська - супер-косметолог. Вона порадила процедуру Редженейра, для відновлення волосся. Процедура легка швидка і я вже бачу результат. Пройшло 4 місяці, волосся перестало випадати і бачу що вже пробились нові волосини. Всім рекомендую Тетяну Антонівну як професіонала і найкращого лікаря-косметолога
 • Володимир
  Привела дружина. Спочатку думав, що це просто якийсь "салончик", але насправді це клініка з професіоналами. Довго мучився з новоутвореннями, але ваші лікарі спасли. Зараз ні однієї бородавки, папіломи і всяких родимок. Ваш онколог Професіонал. дякую!
 • Іванна
  Прийшла на лікування шкіри обличчя - дуже задоволена, що проводять комплексний підхід. І різні процедури, і домашня косметика в догляд. Дівчатка на рецепшині завжди привітні, каву-чай приготують, про акції розкажуть. Дуже задоволена роботою вашого центру.
 • Аня
  Класний центр, класні акції, класні процедури - всім рекомендую!
 • Таня
  Мені подобається що в Лазерхауз рекомендують тільки те, що дійсно потрібно для твого здоровя. Одна з моїх самих улюблених процедур це Віскі-обгортання - просто спа для тіла в таку безрадісну погоду. Всім рекомендую спробувати
 • Наталія
  Сьогодні знову повернулась у Лазерхаус, давно не відвідувала, багато позитивних змін. Можливості неймовірні. Багато нових пропозицій. Незмінним залишилось одне - бездоганне привітне ставлення до клієнтів і височезний професіоналізм спеціалістів. Да, мало не забула, на разі діють чудові акційні пропозиції, я зекономила близько тисячі гривень, ДУЖЕ приємно)).
 • Люба
  Приємно, що у вашому центрі до всіх відвідувачів відносяться однаково приязно і до вирішення всіх проблем підходять комплексно. Навіть для жінкок у віці у Вас є прекрасні процедури - я отримала масу задоволення від вашого центру. Тепер чекаю перших результатів від процедур. Низький уклін Вашій роботі!
 • Вероніка
  Найкращий день тоді, коли я відвідую Лазерхауз. Процедури завжди проводять на вищому рівні, якість обслуговування зашкалює. Рекомендую всім найкращий центр косметології Лазерхауз!
 • Сніжана
  Ходжу в ваш центр майже від відкриття. Подобається що є стабільність - персонал кваліфікований і нема "текучки", стабільно акції і знижки, сервіс дуже якісний. Ходжу до одного і того ж спеціаліста на епіляцію Федоришина Катя, і дуже добре що відкрилась косметологія - давно хотіла зробити інєкції ботоксу, велика подяка Виговській Тані, вона Професіонал з великої букви. Дякую за результат і красу)))
 • Валентина
  Недавно почала відвідувати Ваш салон - все подобається, дуже багато різних процедур. Поки результатом задоволена - роблю лазерну епіляцію і омолодження. Дуже хороший спеціаліст Марина
Сгорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.