Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Лазерхауз рівне
NEW

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

Лазерхауз рівне
-25%

ВЕСНЯНЕ ОНОВЛЕННЯ
ВАШОЇ КРАСИ
Знижки на волюмізацію та біоревіталізацію

Детальніше

NEW!

лазер VBEAM PERFECTA
ВІД CANDELA (США)
Єдиний лазер в Україні, який здатен
видалити складні судинні патології

ДетальнішеЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
ВЕРХНЬОЇ ГУБИ

за донат 100 грн

Детальніше

-20%

ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
при оплаті наперед від 5-ти сеансів

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

Детальніше

-40%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Відгуки у Рівному

Вiдгуки та питання: 295
Додати відгук
Додати питання

Читайте також :
Усі
Питання
Вiдгуки
 • avatar
  Ірина
  Хочу подякувати команді Лазерхауз за сумлінну роботу. Всі працівники на вищому рівні - від адміністраторів до косметологів. Ми з донькою отримали всю необхідну інформацію для лікування, провели процедури епіляції, ще й смачної кави випили. Дякую за тещо робите для людей.
 • avatar
  Любов
  Величезний спектр послуг - дуже просто отримати всю необхідну інформацію. Я відвідувала подолога і лазерного спеціаліста. Дякую за приємну і легку атмосферу. Бажаю процвітання
 • Хочу подякувати команді Лазерхауз за сумлінну роботу. Всі працівники на вищому рівні - від адміністраторів до косметологів. Ми з донькою отримали всю необхідну інформацію для лікування, провели процедури епіляції, ще й смачної кави випили. Дякую за тещо робите для людей.
 • Величезний спектр послуг - дуже просто отримати всю необхідну інформацію. Я відвідувала подолога і лазерного спеціаліста. Дякую за приємну і легку атмосферу. Бажаю процвітання
 • Хочу відмітити роботу адміністраторів в центрі Лазерхауз - завжди привітні і щирі. Сервіс в цих центрах найкращий.
 • Хочу поділитися своїми враженнями від співпраці з центром Laserhouse в м.Рівне. Я є давнім клієнтом і починала з лазерної епіляції, але центр постійно розвивається, зʼявляються нові послуги і висококласні спеціалісти. Неймовірно вдячна за свої перевтілення Денисюк Ганні Василівні, яка допомагає мені бути доглянутою та не втрачати природності. Крім того, мені дуже комфортно спілкуватися зі своїм улюбленим косметологом і я вже можу констатувати, що на всі 100% довіряю її думці! І окреме «дякую» всьому персоналу за атмосферу затишку та любові!
 • Добрий день! Хочу відмітити роботу косметолога з м. Рівне Антоніни Олександрівни. На скільки чудовий розумний молодий спеціаліст. Мені, жінці дорослій, дуже важливо, щоб відносились з розумінням і могли виділити основну потребу на сьогоднішній день. Антоніна підійшла комплексно - розписала і черговість процедур і домашнє лікування. Я впевнена, що по закінченню нашого курсу процедур, отримаю необхідний результат. а саме омолодження шкіри, зменшення кількості зморшок і загальне покращення якості шкіри. Я рекомендую Лазерхауз і рекомендую Антоніну
 • Лазерхауз я обожнюю! Класні процедури, класні дівчата! Особливо хочу відмітити масажисток Марія І Вікторія - ви неперевершені професіонали!
 • Рекомендую косметолога Танічку Антонівну - мега позитивна людина і супер професіонал своєї справи!
 • прекрасний заклад, прекрасні процедури, прекрасні спеціалісти. Все на вищому рівні - починаючи від чистоти і закінчуючи самими складними процедурами. Від першого свого візиту я зрозуміла, що в цьому центрі я зможу позмагатись з часом. Дякую командів естетистів і косметологів, які створили чудовий тандем для боротьби з віковими змінами. Рекомендую!!!
 • Відвідую центр вже давно. Радує, що центр не стоїть на місці. Завжди є нові акції, нові процедури, нові косметика. Дуже приємний колектив - всі гарненькі і ввічливі. Хочу відмітити косметолога Ганну Василівну - Спеціаліст з великої букви. Лазерхауз - обожнюю Вас!!!
 • Всім рекомендаю Лазерхауз - привітний персонал, якісні послуги. Великий спектр косметики в домашнє користування. Я задоволена всім!
Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014