Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • -20%

  ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
  при оплаті наперед від 5-ти сеансів

  Детальніше

 • NEW

  ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ
  Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

 • ДЯКУЄМО ЗА ДОВІРУ! Лазерхауз - “Вибір року 2023” в номінації «Мережа Центрів косметології та лазерної епіляції року»

  Детальніше

 • NEW

  ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ Від monobank
  На косметику
  та послуги

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
71 філія
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лазерне видалення розтяжок у Рівному

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Розтяжки – це тонкі смугоподібні рубці на шкірі. На відміну від звичайних шрамів, з'являються через розриви колагенових волокон, а не внаслідок загоєння ран. Найчастіше знаходяться на таких ділянках тіла, як живіт, стегна, груди, талія, сідниці. Іноді їх можна побачити і в інших місцях сильного натягу шкіри: наприклад, зоні під колінами. Вони мають білий або рожевий колір, що з часом наближається до білого. Можуть бути як поодинокими, так і множинними. Через недостатнє вироблення меланіну ділянки зі стріями (інша назва розтяжок) погано загоряють на сонці.

Чому з'являються розтяжки? У шкіри є межа натягу. Дерма менш еластична, ніж епідерміс та підшкірно-жирова клітковина, між якими вона розміщена, тому потребує більше часу для рівномірного розтягування. Якщо тіло швидко росте або людина різко набирає вагу, шкіра тріскається, а на місці розривів згодом утворюються рубці. Це і є стрії. Однак виникнути вони можуть і через інші причини: гормональні збої, вагітність, лактацію, деякі захворювання, прийом стероїдних препаратів та окремих медикаментів.

Як працює лазерне шліфування розтяжок?

Розтяжки не шкодять здоров'ю, однак можуть викликати психологічний дискомфорт. У цьому випадку допоможе лазерне видалення розтяжок за допомогою фракційного модуля Resur FX, яким оснащується мультифункціональна платформа Lumenis M22 (США). Насадка має особливий світлофільтр, що розбиває промінь на сотні фракцій. Потрапляючи на шкіру, вони створюють у ній мікроканали, завдяки яким недієздатні клітини починають руйнуватись та інтенсивно заміщуватись новими. Також посилюється вироблення структурних білків. Внаслідок цього рельєф розгладжується, пружність підвищується.

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ РОЗТЯЖОК + PRX-T33 + ПЛАЗМОЛІФТИНГ

Кваліфіковані фахівці центру «Лазерхауз» піклуються про красу і здоров'я своїх пацієнтів, розробивши комплексну методику максимально ефективного видалення розтяжок на тілі. Процедура складається з таких етапів: видалення розтяжок за допомогою лазерного апарату Lumenis M22, нанесення хімічного пілінгу PRX-T33 і плазмоліфтинг.

На початку сеансу фахівець за допомогою американської мультимодульної системи Lumenis M22 зі спеціальними насадками IPL і Resur FX обробляє зону розтяжок. У результаті відбувається процес термоліфтингу і шліфовки патологічної шкіри. Lumenis M22 визнаний спеціалістами всього світу найефективнішою і безпечнішою системою боротьби з розтяжками. Лазерний промінь глибоко проникає в патологічні тканини і нагріває їх, посилюючи вироблення колагену і підвищуючи еластичність шкіри. Потім фахівець очищає шкіру за допомогою насадок Resur FX зі спеціальними фільтрами, які створюють мікроканали в дермі. Зі свого боку, вони призводять до активної заміни пошкоджених клітин новими і прискорюють активну регенерацію шкіри.

Далі фахівець обробляє зону розтяжок хімічним пілінгом PRX-T33, активними компонентами якого є коєва і трихлороцтова кислоти, а також перекис водню. Пілінг відлущує омертвілі клітини шкіри, вирівнює її поверхню і відновлює тургор.

Завершальним етапом процесу комплексного видалення є плазмоліфтинг. Основою препарату є власна плазма пацієнта, яку готують у спеціальній центрифузі. Забір біоматеріалу фахівець проводить у пробірку з гелем особливої густини, що містить цитрат натрію (антикоагулянт) та тиксотропний гель, які перешкоджають змішуванню тромбоцитів із лейкоцитами та еритроцитами. Фахівці вводять плазму пацієнта безпосередньо в розтяжки.

Особливості та переваги лазерного шліфування стрій у «Лазерхауз»

Щоб підвищити результативність, ми поєднали лазерне шліфування стрій з кількома іншими ефективними методиками. І все це – в межах однієї процедури. Авторська методика спеціалістів «Лазерхауз» передбачає поетапне проведення мікрошліфування, термоліфтингу, фракційного шліфування та хімічного пілінгу PRX-T33. Завдяки мікрошліфуванню делікатно відлущуються зроговілі клітини. Термоліфтинг спрямований на пришвидшення синтезу колагену і еластину. З цією метою зони зі стріями обробляють IPL-насадкою, яка прогріває навіть глибокі шари тканин. Хімічний пілінг PRX-T33 підвищує ефективність від апаратних методик. Якщо в зоні з розтяжками є судинний малюнок, між термоліфтингом та фракційним шліфуванням здійснюється фотовидалення судин.

Лазерне видалення розтяжок + пілінг PRX-T33 має чимало переваг:

 • Вражаюча ефективність – зумовлена комплексною дією. Якщо пацієнт пройде повний курс, то зможе позбавитись від 90% стрій. Це відмінний результат, адже не існує процедур, які вирівнюють рельєф повністю.
 • Безпечність – послуги надають висококваліфіковані спеціалісти. Вони мають багатий досвід роботи та суворо стежать за дотриманням міжнародних регламентів і протоколів.
 • Революційне обладнання – видалення стрій проводиться на оригінальному американському апараті Lumenis M22, що вважається найкращим в лазерній косметології.
 • Зручність – процедура не потребує складної домашньої підготовки і тривалого реабілітаційного періоду.

Показання

Лазерне видалення розтяжок за нашою авторською методикою підходить як жінкам, так і чоловікам. Обмежень за сезонністю, віком і фототипом немає. Процедура допоможе усунути стрії на різних ділянках тіла: животі, стегнах, грудях, талії, сідницях, зоні під колінами. Обробити можна смугоподібні дефекти різного віку.

Наше обладнання

На якому обладнанні здійснюється видалення розтяжок у Рівному? На найкращій у світі багатомодульній платформі M22. Це оригінальний апарат від знаменитої американської компанії Lumenis. Завдяки 3 насадкам в комплекті з його допомогою можна позбавитись не лише від розтяжок, а й від інших проблем: рубців, гіперпігментації, акне, куперозу, вікових змін, нігтьового грибка тощо. Під час безпосередньо лазерної корекції розтяжок використовується фракційний модуль Resur FX. Термоліфтинг і фотовидалення судин проводять на IPL-насадці. 

Lumenis M22 є повністю безпечним для здоров'я пацієнта, про що свідчать результати низки досліджень в лабораторних умовах та сертифікат якості FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США). Платформа оснащується технологією безперервного контактного охолодження, тож сильного болю під час процедури немає, а шкіра пацієнта надійно захищена від перегрівання та опіків. Усунути розтяжки лазером можна на будь-якому фототипі, адже апарат має гнучку систему налаштувань.

Як проходить сеанс?

Спочатку спеціаліст проводить консультацію. Він оглядає проблемну зону, вивчає анамнез, виключає можливі протипоказання, з'ясовує фототип, видає пацієнту окуляри для захисту очей, підбирає індивідуальні параметри обладнання. Під час процедури видалення розтяжок лазером фахівець суворо стежить за дотриманням міжнародних протоколів і регламентів. Сеанс включає наступні етапи:

 1. Очищення ділянки від поверхневих забруднень, себуму та пилу;
 2. Знезараження «Хлоргексидином»;
 3. Мікрошліфування;
 4. Термоліфтинг (по гелю);
 5. Фотовидалення судин (проводиться лише за показаннями);
 6. Локальне знеболення;
 7. Шліфування фракційним модулем Resur FX;
 8. Пілінг PRX-T33;
 9. Очищення шкіри від залишків пілінгу;
 10. Повторна дезінфекція;
 11. Нанесення засобу для регенерації.

Лазерне видалення стрій можна поєднати з курсом ін’єкцій Hyalual («Гіалуаль»). Препарат вводять за 10-14 днів перед кожним сеансом. Він містить сукцинат та гіалуронову кислоту, тому володіє антиоксидантними властивостями, підтримує оптимальний баланс вологи в тканинах, покращує життєдіяльність фібробластів, які відповідають за синтез колагену.

Яких результатів чекати?

Після завершення рекомендованого курсу усувається до 90% стрій на обробленій зоні. Шкіра стає гладенькою та шовковистою, її пружність підвищується, рельєф вирівнюється, а колір наближається до природного. Тривалий реабілітаційний період не потрібен.

Вартість послуги в Рівному

Ціна лазерного шліфування розтяжок в Рівному вказана в загальному прайс-листі та в таблиці внизу поточної сторінки. Ознайомитися з актуальними знижками та іншими вигідними пропозиціями можна у блоці «Акції». Консультація фахівця безкоштовна. Записатись на прийом та отримати відповіді на додаткові питання можна за контактним телефоном або через форму на сайті.

Скільки триває курс?

Середній курс лазерного видалення розтяжок з пілінгом PRX-T33 складається з 6-10 сеансів з інтервалом 1-2 місяці.

Тривалість Лазерне видалення розтяжок
(Lumenis М22 модуль Resur FX)
Вартість
2 год Лазерне видалення розтяжок + PRX-T33
Категорія 1 (від 10 см2 до 200 см2)
4800 грн
2 год 30 хв Лазерне видалення розтяжок + PRX-T33
Категорія 2 (від 201 см2 до 400 см2)
5950 грн
10 хв Лазерне видалення розтяжок (1 см2) + PRX-T33
850 грн
2 год 30 хв Лазерне видалення розтяжок + PRX-T33 + Плазмоліфтинг
Категорія 1 (від 10 см2 до 200 см2)
6750 грн
3 год Лазерне видалення розтяжок + PRX-T33 + Плазмоліфтинг
Категорія 2 (від 201 см2 до 400 см2)
7900 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Тривалість процедури вказана з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014