Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

ДетальнішеЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
ВЕРХНЬОЇ ГУБИ

за донат 100 грн

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-40%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Лімфодренажний масаж у Рівному

Зашлакованість організму – поширена проблема. Шлаками називають кінцевий продукт метаболізму, що накопичується в клітинах і складається переважно з креатиніну, сечової кислоти, амонієвих нерозчинних солей. Спровокувати порушення можуть різні чинники: малорухливий спосіб життя, зловживання спеціями, гострими блюдами і алкоголем. До накопичення в організмі продуктів розпаду та токсинів також призводить тривале лікування антибіотиками, порушення обмінних процесів, ослаблення імунітету.

Як зрозуміти, що з'явилася потреба в детоксикації? Про зашлакованість свідчать наступні симптоми: дратівливість, розлади шлунку, постійна спрага, біль в суглобах, висипання, нездоровий колір обличчя, неприємний запах з рота, головні болі, незадовільний стан волосся, зниження або зникнення апетиту. Щоб звільнити організм від продуктів розпаду і зайвої рідини, потрібно покращити мікроциркуляцію. Для цього слід записатись на лімфатичний дренажний масаж. Таку послугу в Рівному надає Центр «Лазерхауз». З її допомогою можна покращити загальний фізичний стан, підвищити якість шкіри, зменшити набряки, розгладити так звану «апельсинову шкірку». Процедура не має обмежень за віком та сезонністю. Підходить і чоловікам, і жінкам.

Як роблять лімфодренажний масаж?

Лімфодренажний масаж ділиться на 2 різновиди. Так, мануальний передбачає розминання проблемних зон вручну, апаратний – за допомогою спеціального обладнання. Обидві процедури ефективно виводять з міжклітинного простору надлишки рідини, стимулюють метаболізм, очищають тканини від шлаків та токсинів. Завдяки цьому шкіра стає більш пружною, її колір покращується, схильність до набряків знижується.

Залежно від глибини дії лімфодренаж буває:

 • Поверхневим – передбачає обробку тільки верхнього шару шкіри. Допомагає позбутися судинних спазмів та покращити циркуляцію лімфи. Виконується кінчиками пальців, натисканнями на м'які тканини.
 • Внутрішнім – працює з лімфовузлами. Внаслідок локального розминання покращується загальне самопочуття, організм оздоровлюється.
 • Глибоким – застосовується для розширення судин, прискорення метаболізму і мікроциркуляції. Передбачає розминання м'язів та судин, що відповідають за відтік лімфи.

Ручний чи апаратний лімфодренажний масаж?

Який лімфодренаж обрати – ручний чи апаратний? Ці види масажів відрізняються інтенсивністю обробки та глибиною дії. При мануальній процедурі всі маніпуляції виконуються вручну. Апаратна здійснюється за допомогою спеціального обладнання, параметри якого підбираються індивідуально. Також може використовуватись гігієнічний костюм (наприклад, при проведенні LPG-масажу). Ручний метод додаткового оснащення не потребує.

У чому полягає різниця між лімфодренажним та антицелюлітним масажем?

Лімфодренажний масаж нерідко проводять для схуднення. Це зумовлено тим, що завдяки очищенню організму від шлаків та поліпшенню мікроциркуляції прояви целюліту зменшуються. Однак основна функція процедури – не корекція фігури, а виведення надлишків рідини та шлаків, що сприяє оздоровленню та покращенню загального самопочуття. Щоб позбутись від зайвих кілограмів та сантиметрів, краще записатись на антицелюлітний масаж. Він спрямований саме на розщеплення локальних жирових відкладень.

Лімфодренажний масаж обличчя

Лімфатичний масаж в Україні проводиться не лише на тілі, а й на обличчі. У Центрі «Лазерхауз» функцію покращення кровообігу та лімфотоку може нормалізувати LPG-масаж. Це апаратна неінвазивна процедура, за допомогою якої шкіра очищається від токсинів і зайвої рідини. Внаслідок цього водний баланс нормалізується, набряки усуваються, колір обличчя покращується, темні кола під очима зменшуються.

Лімфодренажний масаж тіла

Під час цієї процедури опрацьовується все тіло: живіт, ноги, руки, комірцева зона. Методика усуває застійні явища, допомагає наситити клітини киснем та корисними компонентами, блокує запалення, підвищує імунні функції організму. Внаслідок цього організм оздоровлюється, загальне самопочуття покращується.

Лімфодренажний масаж ніг

Лімфодренажний масаж ніг показаний людям, що відчувають дискомфорт та біль в литках, страждають від набряків і важкості в нижніх кінцівках. Оцінити на собі переваги процедури можуть насамперед жінки, які люблять носити взуття на високих каблуках та підборах. Показаний він і тим, хто багато часу проводить на ногах через професійну діяльність. За допомогою лімфодренажу ніг знімається втома, тож методику часто рекомендують для профілактики варикозного розширення вен.

Лімфодренажний масаж живота

Лімфодренажний масаж живота допоможе схуднути. Процедура не лише успішно розщеплює локальні жирові відкладення на талії та животі, а й сприяє оздоровленню внутрішніх органів, оскільки стимулює метаболізм, покращує відтік лімфи, пришвидшує кровообіг. Додатково після проходження курсу стан шкіри помітно покращується, здоровий колір повертається.

Показання

Записатись на лімфодренажний масаж в Рівному варто, щоб:

 • Вивести продукти розпаду з організму;
 • Позбавитись від надлишкової рідини;
 • Зменшити схильність до набряків;
 • Забути про хронічну втому;
 • Усунути застійні явища;
 • Підвищити імунні функції тощо.

Нерідко лімфодренаж призначають в реабілітаційний період після хірургічної операції, важкого захворювання або травми.

Яка тривалість курсу?

Курс лімфодренажного масажу підбирається в індивідуальному порядку, оскільки залежить від показань, бажаного результату та особливостей організму пацієнта. Це в середньому 10-12 сеансів. На вартість процедури впливає зона. Розцінки можна знайти в таблиці внизу цієї сторінки та в загальному прайс-листі Центру, діючі знижки – в блоці «Акції». 

Як часто проводять лімфодренаж?

Ефект від лімфодренажного масажу буде максимальним, якщо не лише пройти повний курс процедур, а й дотримуватись рекомендованої перерви між ними. Це зазвичай 3-4 дні.

Тривалість Масаж Вартість
40 хв Класичний спини 700 грн
1 год 10 хв Класичний загальний (все тіло) 1000 грн
40 хв Лімфодренажний спини 700 грн
1 год 10 хв Лімфодренажний загальний (все тіло) 1000 грн
40 хв Лімфодренажний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 800 грн
1 год 10 хв Антицелюлітний загальний (все тіло) 1000 грн
40 хв Антицелюлітний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 800 грн
40 хв Спортивний спини 700 грн
1 год 10 хв Спортивний загальний (все тіло) 1000 грн
40 хв Розслабляючий спини 700 грн
1 год 10 хв Розслабляючий загальний (все тіло) 1000 грн
50 хв Лікувальний спини 700 грн
30 хв Лікувальний (проблемні зони) 700 грн/ 1 зона
1 год 10 хв Лікувальний загальний (все тіло) 1000 грн
Тривалість Масаж голови Вартість
30 хв Масаж голови 500 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання

Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014