Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW!

У ЦЕНТРІ ПРИЙМАЄ
ДИТЯЧИЙ ДЕРМАТОЛОГ!

Детальніше

NEW

LED-ТЕРАПІЯ ІНФРАЧЕРВОНОЮ ЛАМПОЮ Тепер у Центрах “Лазерхауз”

Детальніше

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

ДетальнішеЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
ВЕРХНЬОЇ ГУБИ

за донат 100 грн

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-40%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Естетична косметологія у Рівному

На стан шкіри впливає не лише вік. Передчасні ознаки старіння, пігментні плями, зморшки, сухість та в'ялість можуть виникати через неправильне харчування, часті стреси, відсутність фізичної активності або неправильно підібрану косметику. Щоб мінімізувати наявні проблеми зі шкірою, позбутися перерахованих вище факторів буде недостатньо. Допомогти може лише фахівець, і у Рівному найкращі професійні косметологи є у Центрі лазерної косметології «Лазерхауз».

Сьогодні ми є лідером серед косметологічних Центрів, які проводять естетичні, ін'єкційні та апаратні процедури. У результативності наших послуг переконалися вже понад мільйон українців. Наша репутація підтверджена такими державними та міжнародними нагородами: "Вибір року", медаль "Велика спадщина Гіппократа" та премія Euro Aesthetic Award. Але нашою найвищою нагородою є ліцензія Міністерства охорони здоров'я та медична акредитація першої категорії, яку ми отримали ще у 2014 році, що дає нам право надавати послуги медичного характеру 

СФЕРА ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ «ЛАЗЕРХАУЗ»

Усі процедури естетичної косметології спрямовані на мінімізацію вікових змін та корекцію інших естетичних проблем. У нас проводяться послуги за такими напрямками:

 • воскова та лазерна епіляція – «Золотий стандарт», «Ексклюзив», наноепіляція;
 • лазерна косметологія;
 • подология;
 • трихологія;
 • ін'єкції краси;
 • інтимна косметологія;
 • косметологічні процедури для обличчя та тіла.

Крім цього, косметологами Центру розробляються авторські програми з урахуванням останніх тенденцій лазерної та естетичної косметології. Особливою популярністю користуються ін'єкційні процедури, які показують відмінні результати в омолодженні шкіри, корекції овалу обличчя та видаленні зморшок.

Також на піку популярності зараз косметологічні процедури для обличчя та тіла, які активно застосовуються для лікування вугрової хвороби, акне та інших дерматологічних патологій, боротьби з целюлітом та жировими відкладеннями, а також для видалення новоутворень та татуювань без ушкодження шкіри. Під час роботи наші фахівці дотримуються головного правила – досягнення найвищого результату з максимальним комфортом та безпекою для пацієнта.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ НАС?

Перший Центр Лазерхауз відкрився ще в 2008 році. Сьогодні ми є великою мережею, яка налічує понад 70 філій по всіх містах країни і навіть за кордоном. У нас працюють кращі косметологи та естетисти, а також інші вузькопрофільні фахівці, які можуть вирішити навіть найскладнішу проблему пацієнта.

Основними перевагами Центру у Рівному є:

 1. Наявність ліцензії МОЗ та медичної акредитації першої категорії.
 2. Фахівці використовують лише сертифіковане обладнання та клінічно протестовану космецевтику.
 3. Усі процедури проводяться відповідно до затверджених міжнародних протоколів.
 4. Косметологи та вузькопрофільні фахівці «Лазерхауз» мають вищу медичну освіту.
 5. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта та проведення ретельної діагностики його проблеми.
 6. Можливість проведення віддаленої консультації спеціаліста.
 7. У кожній філії дотримується європейський рівень обслуговування.

У ЧОМУ НАША ГОЛОВНА ПЕРЕВАГА?

Кваліфіковані спеціалісти – це наша головна перевага. Кожен із них має вищу медичну освіту та багатий практичний досвід у проведенні косметологічних, ін'єкційних та апаратних процедур. Вони постійно вдосконалюють свої навички та навчаються у найкращих світових естетистів.

Висока результативність досягається за рахунок використання передових та безболісних методик, які мають мінімальну кількість протипоказань та не супроводжуються тривалою реабілітацією. Для кожного пацієнта наші лікарі підбирають процедури та курс лікування в індивідуальному порядку, враховуючи особливості його організму, наявну проблему та бажаний ефект.

Завдяки цьому нам вдається досягти високої якості та максимальної ефективності послуг, тому кожен пацієнт після візиту до Центру йде від нас з повністю вирішеною проблемою та здоровою красою.

ЯКЕ ОБЛАДНАННЯ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО У РІВНОМУ?

Апаратна косметологія у Рівному проводиться з використанням інноваційного сертифікованого обладнання. Все обладнання Лазерхауз обслуговується власним штатом інженерів, завдяки чому будь-які несправності усуваються моментально. Перед тим, як апарати надходять до Центру, вони проходять ретельну апробацію та тестування, а також перевіряються на ефективність, функціональність та безпеку. Вся техніка має міжнародні сертифікати якості.

НАШЕ ОБЛАДНАННЯ

Тільки найкраще для Вас

ОЗНАЙОМИТИСЯ
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання

Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014